„Domki na wyspie” położone są w malowniczej scenerii Wyspy Sobieszewskiej, na skraju sosnowego lasu i zaledwie 500 metrów od czystych i ustronnych plaż. Cisza, bliskość natury i specyficzny mikroklimat to główne atuty naszej lokalizacji. To wymarzone miejsce dla plażowiczów, miłośników przyrody, pieszych wędrówek (dwa rezerwaty przyrody), rowerzystów i wędkarzy.

Domki na wyspie to miejsce stworzone dla osób ceniących sobie swobodę, kameralny charakter oraz dzikość natury. Miejsce to pozwala na oddalenie się od zgiełku miasta oraz na chwilę zapomnienia… Dla każdego coś miłego. W zależności od pory roku można korzystać z sezonowych atrakcji tj.: plażowanie, zwiedzanie, spacery, zbieranie grzybów, jazda na rowerze, zbieranie bursztynu, wędkowanie, nordic walking, sporty plażowe.

Do dyspozycji Gości oddajemy:

  • Trzy apartamenty w parterowym domku. Każdy apartament z niezależnym wejściem, posiada aneks kuchenny, łazienkę oraz TV.
  • Dwa domki drewniane o podwyższonym standardzie. Każdy domek posiada dwa bliźniacze apartamenty z niezależnym wejściem i tarasem. Na parterze znajduje się duży salon z aneksem kuchennym i łazienką, a na piętrze dwie sypialnie.

Teren posesji ogrodzony, z wydzielonymi miejscami parkingowymi, grillem oraz placem zabaw.
Dla rodzin z dziecmi dysponujemy łóżeczkami, krzesełkami do karmienia oraz wanienkami do kapieli.